ایران - تهران

میرداماد - دفینه

شنبه تا پنچشنبه

10:00 تا 20:00

بازسازی منزل [در سریع ترین زمان ممکن + خدمات حرفه ای]

بازسازی منزل قدیمی

بازسازی منزل یکی از کارهایی است که ممکن در آغاز شروع کار با چالش‌هایی رو به رو باشد. انتخاب طرح مناسب برای بازسازی، پیدا کردن گروه بازسازی مورد اطمینان، خرید مصالح و لوازم مورد نیاز برای بازسازی، تخمین هزینه و زمان و مسائل مختلف دیگر، مواردی هستند که ممکن است باعث سردرگمی شود. بنابراین ما در گروه معمارم با بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان همکاری می‌کنیم و شما بر اساس بودجه و نیازی که دارید می‌توانید به بهترین ورژن از منزل خود برسید.

چه زمانی نیاز به بازسازی منزل است؟

شاید فکر کنید که فقط در هنگام قدیمی شدن یک خانه زمان بازسازی آن است. اما به جز آن در موارد دیگری که در این قسمت به آن اشاره می‌کنیم شما می‌توانید به بازسازی منزل بپردازید.

بازسازی منزل مسکونی

بازسازی منازل قدیمی یا کلنگی

در این زمان بازسازی منزل اجباری خواهد بود و به علت اینکه ممکن است از نظر ایمنی خطرات جانی و مالی برای افراد داشته باشد باید حتما برای بازسازی آن اقدامات لازم صورت گیرد. بازسازی این نوع منازل بسته به میزان خرابی و مشکلاتی که دارد کار زیادی دارد و باید همه زیر ساخت‌های آن بررسی شود و مشکلات آن برطرف شود.

بازسازی جهت زیبا سازی خانه

گاهی خانه‌هایی وجود دارد که از نظر قدمت سال ساخت زیادی ندارد و از نظر زیرساخت دچار مشکل جدی نیستند، اما ساکنین آن به دلیل اینکه نیاز به تنوع دارند و اینکه می‌خواهند از متریال جدید و مد روز در خانه خود استفاده کنند اقدام به بازسازی منزل می‌کنند.

افزایش فضاهای خانه

گاهی نیاز است برای استفاده از فضاهای مختلف تغییراتی در ساختمان ایجاد شود. اگر نیاز دارید یکی از اتاق‌ها را به اتاق کار تبدیل کنید و یا تغییراتی در متراژ آشپزخانه ایجاد کنید و یا اینکه برای کودک تازه متولد شده خود یک اتاق ایجاد کنید مواردی هستند که نیاز به بازسازی دارد.

بالا بردن امکان فروش منزل

اگر قصد فروش منزل خود را دارید گاهی ممکن است به دلایلی مثل مشکلات زیرساختی ساختمان یا اینکه طراحی داخلی ساختمان از نظر زیبایی مطلوبیت زیادی ندارد، نتوانید با قیمت مناسبی منزل خود را بفروشید. در چنین شرایطی می‌توانید با بازسازی منزل همه این مشکلات را رفع کنید و ارزش خانه را برای فروش بالا ببرید.

بهینه سازی مصرف انرژی

گاهی به دلیل اینکه پنجره‌ها قدیمی هستند و یا اینکه زیر ساخت‌ لوله‌های گاز و آب قدیمی هستند باعث هدر رفت مصرف انرژی می‌شود. بنابراین برای این منظور با تعویض پنجره‌ها و تبدیل آن به پنجره‌های دوجداره تا حد بسیار خوبی باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی می‌شود. همچنین تعویض لوله‌های آب و گاز قدیمی علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انرژی از نظر بالا بردن سطح ایمنی ساختمان بسیار مهم است.

در بازسازی منازل چه خدماتی ارائه می‌شود؟

برای بازسازی منزل بر اساس مشکلاتی که ساختمان دارد و تغییراتی که نیاز است در ساختمان ایجاد شود خدمات مختلفی ارائه می‌شود. برای مثال اگر نیاز است که فقط مشکلات زیر ساختی ساختمان رفع شود کلیه خدمات تخریب و بنایی که نیاز است ارائه می‌شود و کلیه مشکلات زیر ساختی رفع می‌شود.

اگر نیاز است که طراحی داخلی ساختمان تغییر کند، پلان طراحی داخلی آن به طور کامل طراحی و اجرا می‌شود. انتخاب نوع متریال و لوازمی که در نهایت باید در منزل استفاده شود جز خدماتی است که در فرایند بازسازی منزل ارائه می‌شود.

بازسازی منزل چه قدر طول می‌کشد؟

یکی از دغدغه‌های افرادی که قصد بازسازی دارند این است که بازسازی منزلشان چقدر طول می‌کشد. پاسخ به این سوال به مواردی مثل متراژ پروژه و میزان تغییراتی که نیاز است در منزل ایجاد شود بستگی دارد. اما به طور متوسط حدود 6 تا 8 ماه زمان لازم است تا بازسازی منزل انجام شود. البته ممکن است از این زمان کمتر و یا بیشتر هم بشود.

 به طور کلی شرکتی که قصد دارید کار بازسازی خود را با آن انجام دهید این مدت زمان را تخمین می‌زند و این مدت زمان تا حد بسیار زیادی دقیق است و شما می‌توانید بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

بازسازی منزل در تهران

هزینه بازسازی منزل چقدر است؟

هزینه بازسازی منزل به موارد مختلفی مثل متراژ ساختمان، تغییراتی که قرار است در ساختمان ایجاد شود، نوع و جنس متریال مورد استفاده بستگی دارد. اما هزینه‌هایی که باید پرداخت شود به طور کلی شامل هزینه طراحی نقشه و پلان، تخریب ساختمان در صورت لزوم، خرید مصالح و لوازم مورد نیاز، دستمزد کارگران است.

 

هزینه بازسازی ساختمان

درخواست مشاوره